מועדון Jeanneau

מועדון בעלי ספינות Jeanneau בישראל, הוקם על ידי צוות תלתנית בשנת 2006, על מנת לתת מענה לבעלי היאכטות שנרכשו מתלתנית. מענה זה מתחיל בשירות במספנה של תלתנית בצרפת, ממשיך בשירות ועזרה ליאכטות שמפליגות בעולם ובים התיכון בפרט, וממשיך ב”בית פתוח” וקשר רצוף עם בעלי הספינות כאשר הם בארץ. כחבר מועדון אתה מוזמן ליצור עמנו קשר ולקבל ייעוץ בנושאים טכניים הקשורים לתחזוקת הספינה, יעוץ לגבי מסלולי שייט, טיפים משייטים חברים, ואינפורמציה טכנית ייחודית לכלי השייט מתוצרת Jeanneau.

קישורים מועילים:

רשת בעלי ז’אנו העולמית - Jeanneau Owners Network
חדשות ז’אנו - News of Jeanneau
ז’אנו בפייסבוק - Jeanneau FB Page

 

שירות אחריות וקשר עם בעלי הספינות הם העיקר עבורנו. אנו מעריכים את ערכו של רכושך, זמנך יקר וספינתך היא הפרנסה וגם האהבה שלנו- ולכן נשמח מאד לעמוד בקשר עם כל בעלי הספינות, מכל יצרן וסוג- ולהציע את מגוון יכולותינו והידע המצטבר של צוות תלתנית לטובת התחזוקה והשיפור של כלי השייט שלך.

 

Warranty after sales, and service issues are very important to us- and we realize that your purchase does not end when you receive your boat. We encourage boat owners to keep us informed of their needs and and our staff will be available for any service or upgrade needed.